cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi niset për Kukës

  • April 21, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 104 Views

Skuadra është nisur drejt qytetit të Kukësit. Lojtarët dhe stafi teknik janë nisur në orën 16:30 nga Garda. Ekipi tashmë është në rrugën e tij drejt qyteti verilindor dhe do të nisë grumbullimin ditën e sotme. Trajneri Ernest Gjoka kërkon që t\’i mbajë të impenjuar dhe të përqendruar lojtarët e tij për ndeshjen ndaj Tiranës.

Takim ky që do të zhvillohet ditën e diel, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Hyrja për tifozerinë është falas.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.