cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Shameti dhe Dida të diferencuar, nesër drejt Kukësit

  • April 20, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 123 Views

Skuadra e Kukësit ka vijuar me përgatitjet për ndeshjen ndaj Tiranës, takim që do të luhet ditën e diel, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Ekipi i drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka ka zhvilluar stërvitjen e radhës, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë.

Grupi nuk ka qenë i plotë, pasi Shameti ka vijuar me programin e tij të diferencuar, Dida i është bashkuar skuadrës me stërvitje individuale, pas operimit në gju. Rrumbullaku vijon me riaftësimin e tij nga Greqia.

Grumbullimi – Skuadra e Kukësit do të zhvillojë seancën e radhës nesër në orën 10:00, në Pezë, ndërsa pasdite do të niset për Kukës. Ekipi do të futet në grumbullim që do të mbarojë pas ndeshjes me Tiranën.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.