cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra i rikthehet përgatitjeve për ndeshjen ndaj Tiranës

  • April 18, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 99 Views

Skuadra e Kukësit i është rikthyer përgatitjeve për ndeshjen ndaj Tiranës. Ekipi verilindor pas një dite pushim të akorduar nga stafi teknik, kanë nisur punën në orën 16:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Trajneri Ernest Gjoka ka punuar me një program fiziko-teknik. Sfida ndaj Tiranës do të ketë dy mungesa të sigurta për verilindorët, Simo Rrumbullaku vazhdon me fazën përgatitore në Greqi, ndërsa Elton Kale është i pezulluar se ka plotësuar numrin 3 të kartonëve të verdhë.

Një tjetër mungesë në stërvitjen e sotme ka qenë edhe mbrojtësi Ylli Shameti, i cili po punon me program të veçuar dhe në mbikqyrjen e stafit mjekësor. Mbrojtësi u dëmtua në ndeshjen ndaj Teutës.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.