cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll përgatitjet nga Peza

  • April 12, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 104 Views

Ekipi i Kukësit ka vijuar me përgatitjet në kuadër të ndeshjes me Teutën, takim që do të luhet ditën e shtunë, në orën 19:00, në stadiumin \”Niko Dovana\”, në Durrës. Stafi teknik ka rreshtuar ekipin në orën 16:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë.

Tekniku Ernest Gjoka ka zhvilluar një program tekniko-taktik. Ku në fokus kanë qenë ushtrimet me top. Verilindorët po vijojnë stërvitjen me optimizëm dhe atmosfera është mjaft e mirë. Ndeshja ndaj Teutës po vlerësohet maksimalisht dhe i gjithë ekipi ka besim se do të kalohet me sukses.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.