cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi rifillon përgatitjet nga Peza

  • April 11, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 119 Views

Skuadra e Kukësit ka rifilluar përgatitjet për ndeshjen ndaj Teutës. Trajneri Ernest Gjoka pas një dite pushim ka rreshtuar ekipin e tij nga kompleksi \”Internacional\”, në Pezë. Seanca ka nisur rreth orës 16:00 dhe ka zgjatur rreth 90-minuta.

Ekipi ka marrë programin e plotë dhe i është përkushtuar me rigorizitet atij. Përgatitjet fizike dhe teknike kanë qenë në fokusin e stafit teknik. Përveç Rumbullakut të dëmtuar që vazhdon fazën e rikuperimit në Greqi, pjesa tjetër e grupit ka qenë e plotë.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.