cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vijon përgatitjet, Shameti dhe Koliçi nuk përgatiten me grupin

  • April 6, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 96 Views

Skuadra e Kukësit ka vijuar përgatitje për ndeshjen ndaj Vllaznisë. Ekipi verilindor ka zhvilluar stërvitjen e radhës në orën 16:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Tiranë. Skuadra e drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka ka zhvilluar një seancë tekniko-taktike. Lojtarët kanë marrë maksimumin dhe kanë realizuar me përpikmëri planin stërvitor.

Sot nuk janë stërvitur me ekipin Simo Rrumbullaku që vijon fazën e rikuperimit në Greqi, portieri Enea Koliçi dhe mbrojtësi Ylli Shameti. Të dy kanë dëmtime të lehta dhe pritet të jenë gati për sfidën ndaj Vllaznisë. Takim ky që luhet ditën e diel, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Hyrja është falas pa bileta.

 

\"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.