cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Hyrja falas për ndeshjen me Vllazninë

  • April 6, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 91 Views

Në ndeshjen ndaj Vllaznisë klubi i Kukësit ka vendosur që të jetë hyrja falas për tifozët. Drejtuesit e klubit kanë menduar që të mos ketë bileta në mënyrë që të ndihmojnë edhe tifozët e tyre dhe t\’i kenë edhe më afër. Takimi ndaj Vllaznisë është ndeshja e parë e fazës së katërt dhe tashmë kemi edhe 9 finalet e fundit drejt titullit kampion.

Të gjithë bashkë jemi më të fortë, prandaj duhet që ditën e diel, në orën 16:00, të mbushim plot stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.