cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ndeshja me Luftëtarin, Kukësi mbyll përgatitjet

  • April 1, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 129 Views

Pushimet e ndeshjeve të kombëtareve kanë përfunduar. Tani është koha për t\’u rikthyer në Kategorinë Superiore.

Skuadra e Kukësit sot mbylli përgatitjet para ndeshjes me Luftëtarin, e cila do të zhvillohet nesër në stadiumin \”Zeqir Ymeri\” në orën 16:00. Lojtarët e trajnerit Ernest Gjoka janë në formë të mirë dhe shumë të motivuar për të arritur suksesin e radhës përballë gjirokastritëve.

Verilindorët janë plotësisht të përqendruar te pjesa e mbetur e kampionatit, duke mos harruar synimin e madh: fitimin e titullit kampion, një ëndërr mëse legjitime këtë sezon.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.