cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll përgatitjet në Tiranë

  • March 31, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka mbyllur përgatitjet në Tiranë. Ekipi ka zhvilluar edhe seancën e fundit në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Përgatitjet janë zhvilluar në orën 10:00. Trajneri Ernest Gjoka ka pasur në dispozicion të gjithë lojtarët, përveç Rrumbullakut, i cili vazhdon fazën e rikuperimit pas dëmtimit.

Trajneri ka aplikuar një seancë rreth 90-minutëshe me ushtrime të alternuara fizike dhe teknike. Numri një i pankinës ka dhënë edhe udhëzimet për lojtarët e tij. Tekniku i verilindorëve, po qartëson edhe idetë  për formacionin që do të hedhë në fushë, ditën e diel, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.