cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi niset drejt Kukësit

  • March 31, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 98 Views

Skuadra e Kukësit ka lënë qytetin e Tiranës dhe ka nisur udhëtimin drejt Kukësit. Ekipi verilindor është nisur nga kryeqyteti në orën 16:30. Lojtarët dhe stafi do të akomodohen në hotel \”Gjallica\”.

Stafi teknik ka vendosur që të akomodohet 2 ditë përpara në Kukës, në mënyrë që stërvitjen e fundit përpara takimit me Luftëtarin ta zhvillojë në stadium. Ndeshja luhet ditën e diel në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

Grupi i lojtarëve gëzon një formë të mirë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.