cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet / Harmoni dhe dëshirë në stërvitje

  • March 29, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 104 Views

Skuadra e Kukësit ka zhvilluar dy seanca stërvitore ditën e sotme. Ekip, paradite ka një seancë në palestër, ndërsa pasdite ka zbritur në fushën e kompleksit sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Trajneri Ernest Gjoka ka filluar seancën në orën 16:00.

Ekipi ka zhvilluar përgatitje për rreth 90-minuta me ushtrime të alternuara fizike dhe teknike. Atmosfera në skuadër është mjaft e mirë dhe të gjithë lojtarët janë të motivuar për ndeshjen e së dielës kundër Luftëtarit. Takim ky që do të luhet në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, në Kukës.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.