cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Edon Hasani shkëput marrëdhëniet me Kukësin

  • March 29, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 156 Views

Mesfushori Edon Hasani ka shkëputur marrëdhëniet me ekipin e Kukësit. Shkodrani ka pasur një takim me presidentin Safet Gjici, dhe kanë rënë dakort që bashkëpunimi mes palëve të përfundojë këtu. 25-vjeçari i është bashkuar klubit në vitin 2014 dhe ka arritur të fitojë edhe dy trofe me klubin verilindor, Kupën dhe Superkupën e Shqipërisë. Kukësi e falenderon për kontributin e tij dhe i uron suksese në karrierën futbollistike.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.