cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra i jep fund përgatitjeve për ditën e sotme

  • March 28, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 108 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve për ditën e sotme. Ekipi ka nisur stërvitjen në orën 16:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Trajneri Ernest Gjoka ka pasur në dispozicion të gjithë lojtarët, përveç Rrumbullakut që vuan nga një dëmtim në gju dhe vijon me fazën e rikuperimit.

Verilindorët kanë zhvilluar një stërvitje për rreth 90-minuta, me një porgram të ngjeshur me ushtrime fiziko-teknike. Përgatitësi atletik Gjergj Poloska dhe trajneri Ernest Gjoka kanë kordinuar programin. Në skuadër ka harmoni dhe besim përpara ndeshjes të së dielës me Luftëtarin.

Takim ky që do të luhet ditën e diel, në orën 16:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, Kukës.

\"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.