cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Rikthehen përgatitjet, Pashaji është i gatshëm për Luftëtarin

  • March 27, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 115 Views

Skuadra e Kukësit ka rifilluar përgatitjet për ndeshjen ndaj Luftëtarit në Kukës. Takim ky që do të zhvillohet në orën 16:00, në stadiumi \”Zeqir Ymeri\”. Trajneri Ernest Gjoka pas një dite pushim me ka filluar punën me lojtarët nga kompleksi sportiv “Internacional”, në Pezë. Seanca është zhvilluar në orën 16:00.

Trajneri Ernest Gjoka ka aplikuar një sancë fiziko-teknike. Cirkuitet atletike dhe ushtrimet me topin kanë qenë mbizotëruese në këtë seancë.

Rikthimi – Lajme të mira për stafin teknik, pasi futbollisti Entonjo Pashaji është rikthyer në dispozicion të teknikut Gjoka.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.