cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra përfundon stërvitjen e pasdites

  • March 22, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 93 Views

Skuadra e Kukësit ka mbyllur përgatitjet për ditën e sotme. Ekipi verilindor po vazhdon stërvitje për ndeshjen miqësore ndaj Lirisë së Prizrenit, takim ky që do të zhvillohet, ditën e shtunë, ora 15:00, në stadiumin \”Përparim Thaçi\”. Ekipi i ka realizuar përgatitjet në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë.

Trajneri ka aplikuar një seancë fiziko-teknike. Lojtarët kanë marrë ngarkesën e duhur fizike dhe e kanë përballuar mjaft mirë seancën.

\"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.