cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Mbyllet seanca e dytë stërvitore

  • March 21, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 92 Views

Skuadra e Kuykësit ka mbyllur përgatitjet për ditën e sotme. Stërvitja Tekniku Ernest Gjoka ka zhvilluar përgatitjet në orën 16:30, në fushën e kompleksit “Internacional”, në Pezë.

Përgatitjet kanë qenë të alternuar nga cirkuitet atletike e deri te ushtrimet me top. Skuadra ka zhvilluar edhe një lojë në fund që ka prodhuar edhe mjaft batuta mes lojtarëve. Atmosfera është mjaft pozitive dhe e qetë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.