cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Albi Alla grumbullohet në kombëtare

  • March 20, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 97 Views

Mbrojtësi i F.K. Kukësit, Albi Alla, është grumbulluar nga trajneri Xhani De Biasi me ekipin e Shqipërisë. Alla do të jetë në dispozicion të trajnerit kuqezi për dy ndeshjet e radhës të Përfaqësues për ndeshjen ndaj Italisë më 24 mars dhe ndeshjen miqësore ndaj Bosnja Hercegovinës më 28 mars.

Në zyrat e klubit ka ardhur edhe ftesa zyrtare për qendërmbrojtësin pogradecar. Alla do të jetë në dispozicion të kombëtares nga data 19 deri më 29 mars. Ky është grumbullimi i parë për mbrojtësin e skuadrës verilindore.

Klubi i Kukësit i uron suksese mbrojtësit Alla!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.