cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll përgatitjet para Skënderbeut

  • March 16, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen ndaj Skënderbeut. Ekipi është nisur sot dhe është ambientuar në Pogradec. Trajneri Ernest Gjoka i ka dhënë fund përgatitjeve nga Pogradeci. Skuadra është stërvitur në orën 15:00, në stadiumin e Pogradecit. Seanca ka qenë e një karakteri tekniko-taktik. Seanca është shfrytëzuar nga Gjoka për t\’u dhënë edhe këshillat e fundit lojtarëve të tij për ndeshjen e nesërme që do të zhvillohet në orën 18:00, në stadiumin \”Skënderbeu\”.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.