cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Alla: Ne jemi për titull!

  • March 11, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 89 Views

Mbrojtësi Albi Alla ka folur në emsionin \”Gol pas Goli\”, në \”SuperSport\”. Ai vlerëson fitoren e sotme dhe lëshon një mesazh të fortë se Kukësi është për titull.  \”Kombëtarja? Nuk kam dëgjuar ndonjë gjë serioze që të di çfarë bëhet. Unë vetëm punoj që të përmirësohem, dashtë Zoti shkoj edhe në Kombëtare. Sot e morëm ndeshjen me seriozitet dhe ia dolëm mbanë edhe pse kishim shumë mungesa. Deklaratat e korçarëve që nuk jemi për titull? Ne shohim vetëm skuadrën tonë. Nuk është e drejtë të thuash që një skuadër nuk është për titull ndërkohë që kryeson gjithë kampionatin”.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.