cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi mbyll përgatitjet në Tiranë, nis grumbullimi

  • March 9, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views

Skuadra e Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve në Tiranë, me seancën e zhvilluar ditën e sotme, në orën 11:00. Përgatitjet janë zhvilluar në kompleksin “Internacional”, në Pezë. Trajneri Ernest Gjoka ka zhvilluar një seancë tekniko-taktike. Futbollistët kanë shfaqur përqendrim dhe besojnë se do të kthehen te fitorja në ndeshjen ndaj Korabit.

Grumbullimi – Ekipi është grumbulluar në Kukës. Skuadra është nisur për rrugë në orën 16:00 dhe do të kalojnë natën në qytetin verilindor dhe do të zhvillojnë stërvitje nesër në stadiumin “Zeqir Ymeri”.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.