cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Nisin përgatitjet, Musolli i bashkohet grupit, Memini i diferencuar

  • March 7, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 92 Views

Skuadra e Kukësit kaq nisur përgatitjet për ndeshjen ndaj Korabit, takim që do të luhet ditën e shtunë në orën 15:00, në stadiumin \”zeqir Ymeri\”. Trajneri Ernest Gjoka ka pasur nën urdhrat e tij lojtarët në orën 11:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Tekniku ka zhvilluar një seancë fiziko-teknike. Skuadra i është nënshtruar cirkuiteve me ngarkesa fizike dhe ushtrimeve me top.

Dëmtimet – Mesfushori Besar Musolli i është bashkuar grupit dhe ka zhvilluar stërvitje me grupin, duke marrë ngarkesën e plotë fizike. Rexhep Mimini ka zhvilluar stërvitje të diferencuar gjatë seancës së sotme, ndërsa Shameti dhe Emini nuk kanë qenë të pranishëm, pasi po i nënshtrohen një programi të specializuar.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.