cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vazhdon përgatitjet për ndeshjen ndaj Flamurtarit

  • March 2, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 81 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka vijuar përgatitjet për ndeshjen ndaj Flamurtarit. Trajneri Ernest Gjoka ka pasur në dispozicion të gjithë lojtarët në orën 11:00, në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Seanca ka qenë e një  karakteri tekniko-taktik dhe stafi teknik po punon edhe me elementët që do të përdorë për ndeshjen e rëndësishme me Flamurtarin, takim që do të zhvillohet, ditën e diel, në orën 17:00, në stadiumin \”Flamurtari\”.

Të gjithë lojtarët kanë qenë në dispozicion, edhe mesfushorët Musolli dhe Dvorenkovic, pavarësisht se vazhdojnë të jenë në mbikqyrjen e stafi teknik. Ata po punojnë me të dy futbollistët në mënyrë që të jenë të gatshëm për transfertën e Vlorës.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.