cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Mbyllen përgatitjet, Kukësi gati për Partizanin

  • February 25, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 102 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve para ndeshjes me Partizanin, nga stadiumi \”Zeqir Ymeri\”. Ekipi është stërvitur rreth orës 15:00 dhe trajneri Ernest Gjoka ka pasur të gjithë lojtarët në dispozicion. Numri një i pankinës ka dhënë edhe udhëzimet e fundit për ndeshjen që do të luhet nesër, në orën 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Seanca e sotme stërvitore u zhvillua edhe nën sytë e shumë tifozëve të Kukësit që kishin marrë rrugën e stadiumit për t\’i parë lojtarët nga afër.

Kujtojmë se nesër do të jetë hyrja falas dhe të gjithë do të kenë mundësi dhe duhet të jenë në stadium për të mbështetur ekipin e zemrës.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.