cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet / Ekipi nis javën anti-Partizan

  • February 21, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 99 Views

Skuadra e Kukësit nuk ka ndalur përgatitjet as sot. Ekipi është stërvitur i ndarë në dy grupe. Lojtarët që kanë luajtur ditën e djeshme në Laç kanë kryer një seancë rikuperimi me sauna dhe masazhe, ndërsa pjesa tjetër e futbollistëve ka dalë në vrapime te Liqeni Artificial. Stafi teknik është ndarë në dysh, një pjesë me lojtarë te “Nobis”, ndërsa pjesa tjetër me futbollistët te Liqeni Artificial.

Në këtë mënyrë startojnë edhe përgatitjet për ndeshjen ndaj Partizanit, në fundjavë. Takim ky që do të luhet ditën e diel, në stadiumin “Zeqir Ymeri”.
#ForcaKukësi

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.