cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Java e 19 / KF Vllaznia – K.F. Kukës

  • January 23, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views

Java e 19 / KF Vllaznia – K.F. Kukësi
Ditën e premte, me datë 27 janar, ora 18: 00, stadiumi \”Loro Boriçi\”

Superliga ngre siparin këtë javë dhe ndeshja e parë e fazës së tretë na gjen në stadiumin \”Loro Boriçi\” përballë Vllaznisë. Kukësi nis ditën e sotme javën anti-Vllazni. Shpresojmë dhe besojmë që do ta nisim mbarë. Qëllimi është i qartë, kurorën e dimrit, ta mbajmë deri në fund!
#ForcaKukësi #VllzvsKuK #Marshojmë

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.