cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra zhvillon stërvitje në palestër

  • January 20, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 98 Views

Skuadra e Kukësit ka zhvilluar seancën e parë në  palestër. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik në orën 10:00, ka nisur seancën e forcës. Lojtarët kanë qenë të gjithë të pranishëm dhe kanë marrë ngarkesën maksimale. Skuadra do të zhvillojë edhe një seancë pasdite në orën 16:00, në fushën stërvitore të kompleksit \”Internacional\”, në Pezë.

Ekipi po përgatitet edhe për ndeshjen me Vllazninë në program, ditën e premte të javës tjetër. Kampionati do të marrë startin pikërisht nga Shkodra.

\"girat\" \"girat1\" \"girat2\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.