cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Moshat rinisin stërvitjen

  • January 19, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 82 Views

Ekipet zinxhir të Kukësit U-17 dhe U-19 kanë rinisur stërvitjen nën udhëheqjen e trajnerëve të tyre. Me përmirësimin e kushteve atmosferike edhe me largimin e borës në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, futbollistët dhe trajnerët nuk kanë dashur të humbin kohë. Ekipi U-17 i Kukësit me trajner Agim Belajn dhe ekipi U-19 me trajner Gezim Shehun po përgatiten për fillimin e kampionatit të Superligës së moshave.

#ForcaKukësi

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.