cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Miqësore/ Neftçi Baku – Kukësi 2-4 (Videdo e golave)

  • January 16, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 98 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka fituar ditën e djeshme në miqësoren me Neftçi Bakunë me rezultatin 4 me 2. Autorët e golave kanë qenë Dvornekoviç, Pejiç dhe Kale. Braziliani ka shënuar golin e parë me fanellën e verilindorëve me një goditje mjaft të bukur nga ajri.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.