cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi realizon seancën e parë, bashkohet me grupin Favour Aniekan

  • January 6, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 81 Views

Skuadra e Kukësit ka realizuar seancën e parë stërvitore në kompleksin sportiv në Antalia duke nisur në këtë mënyrë edhe mini-fazën përgatitore. Ekipi ka zbritur në terren në orën 15:30. Nën drejtimin e trajnerit Ernest Gjoka dhe stafi teknik lojtarët kanë marrë ngarkesën e plotë fizike. Me ekipin sot është bashkuar edhe lojtari Favour Aniekan.

\"afinkev\"

Aniekan-  Lojtari i është bashkuar grupit në stërvitjen e sotme. Favour Aniekan ka qenë nën urdhrat e trajnerit Ernest Gjoka. Nigeriani do të Milanit dhe kartonin e tij e kanë pasur në pronësi gjigandët milanez, deri në korrik të 2016 ku doli edhe si futbollist i lirë.

Profili në Transfermarket: http://www.transfermarkt.com/favour-aniekan/profil/spieler/242723

\"karriera\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.