cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra përfundon stërvitjen e paradites

  • January 4, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 96 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka përfunduar stërvitjen e paradites. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik ka nisur stërvitjen në orën 10:00, në kodrat e Liqenit. Seanca ka qenë e një karakteri fizik me vrapime të shumta dhe ushtrime të alternuara.

Grupi i lojtarëve e ka marrë të plotë ngarkesën fizike, ndërkohë që pasdite në orën 16:00 do t\’i drejtohet edhe seancës së dytë në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Nesër skuadra do të niset drejt Antalias për të nisur fazën përgatitore.

\"limi\" \"limi1\" \"limi2\" \"limi3\" \"limi5\" \"limi45\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.