cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Rikthehen përgatitjet për gjysmën e dytë të sezonit

  • January 4, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 92 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka dhënë fund pushimeve dhe është rikthyer në stërvitje. Grupi i lojtarëve i është rikthyer përgatitjeve me një seancë në orën 15:00, në Liqenin Artificial. Skuadra do të vazhdojë edhe nesër me 2 seanca në ditë, ndërsa me datë 5 do të bëhet nisja për Antalia në Turqi.
Fotot nga seanca e sotme stërvitore.
#ForcaKukësi

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.