cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Dema dhe Jonuzi largohen nga Kukësi

  • January 3, 2017
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 86 Views

Me fillimin e merkatos së janarit kanë nisur edhe lëvizjet e para për skuadrën e Kukësit. Dy mesfushorët Bekim Dema dhe Fjoart Jonuzi i kanë dhënë fund aventurës me klubin verilindor. Shkodrani  dhe kuksiani kanë gjetur akordin me klubin për të prishur marrëveshjen dhe janë ndarë me mirëkuptim të plotë.

Ekipi i Kukësit nuk është bërë pengesë për futbollistët dhe i ka lënë të lirë. Klubi verilindor i falenderon të dy futbollistët për kontributin e dhënë  dhe i uron suksese në karrierën e tyre futbollistike.

\"dema1\" \"jonuzi\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.