cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra zhvillon përgatitjet para ndeshjes me Luftëtarin

  • December 21, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 90 Views

Skuadra e Kukësit ka zhvilluar përgatitjet paraditen e sotme duke u kthyer në fushën e madhe. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik ka zhvilluar stërvitjet në kompleksin sportiv “Internacional”, në Pezë.
Ekipi është stërvitur për rreth 90-minuta duke marrë një program tekniko-taktik. Trajneri Ernest Gjoka ka shpërndarë ngarkesën e duhur për futbollistët e tij.

Atmosfera është pozitive dhe skuadra është shumë e fokusuar te ndeshja me Luftëtarin në Gjirokastër.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.