cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra e Kukësit i jep fund përgatitjeve para Skënderbeut

  • December 17, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 89 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve para ndeshjes me Skënderbeun. Seanca e fundit stërvitore është zhvilluar në orën 11:30 në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Stafi teknik dhe futbollistët janë stërvitur në temperatura të ulëta dhe kanë marrë edhe udhëzimet e fundit para ndeshjes me Skënderbeun.

Trajneri Ernest Gjoka përveç mesfushorit Edon Hasanit të dëmtuar i ka të gjithë lojtarët në dispozicion. Ndeshja ndaj Skënderbeut është vlerësuar së tepërmi dhe të gjithë kanë besim se ky takim do të kalohet me sukses.

\"zeqir-ymeri\" \"zeqir-ymeri1\" \"zeqir-ymeri2\" \"zeqir-ymeri3\" \"zeqir-ymeri4\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.