cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra mbyll përgatitjet në Tiranë, niset për Kukës

  • December 16, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve në Tiranë. Ekipi i drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka ka zbritur në fushën e kompleksit sportiv \”Interrnacional\”, në orën 11:00. Seanca ka pasur karakter  tekniko-taktik dhe të gjithë lojtarët kanë marrë ngarkesën e plotë. Përjashtim bën mesfushori Edon Hasani që nuk po përgatitet me grupin për shkak të dëmtimit që ka pësuar.

Ekipi pas mbarimit të konsumojë drekën në ambientet e klubit dhe do të niset për Kukës. Atje do të presë edhe ndeshjen e rëndësishme me Skënderbeun.

\"fjori1\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.