cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi B fitore me goleadë

  • December 15, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Internacionali – Kukësi B 25

Shënues: Zylyftari 7\’, Sadiku 11\’, 87\’, Mahmutaj 22\’, 67\’

Kukësi B: Hasanbelli, Zylyftari, Xhixha (Ademi 46\’), Muja, Rama, Gjuta, Toçilla, Koldashi, Sadiku, Bytyçi (Grori  58\’), Mahmutaj (Sulmata 71\’). Edmond Dalipi

Skuadra e Kukësit B ka fituar me goeladë ndaj Internacionalit. Ekipi i drejtuar nga trajneri Edmond Dalipi ka fituar në një ndeshje me mjaft vlerë, pasi shkëputet nga zona e ftohtë. Goli i Zylyftarit ka hapur takimin, ndërsa Sadiku dhe Mahmutaj me dy golshat e tyre i kanë dhënë krahë suksesit të Kukësit B. Ekipi i dytë verilindor ndodhet në vendin e 9 me 13 pikë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.