cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi rinis stërvitjen

  • December 15, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 89 Views

Kuksianët nuk njohin pushim dhe i janë rikthyer përgatitjeve për ndeshjen më të rëndësishme të javës së 17-të, atë ndaj Skënderbeut.

Skuadra është ndarë në dy grupe, me titullarët e ndeshjes, të cilët bënë një fazë rikuperimi në palestrën \”Nobis\”, ndërsa pjesa tjetër e ekipit janë stërvitur në një seancë shtrydhëse tek kordat e liqenit me pjesën tjetër të stafit.

Dita e nesërme do të përmbyllë edhe përgatitjet e ekipit në Tiranë, pasi me mbarimin e seancës stërvitore do të nisen drejt Kukësit.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.