cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra niset për në Kukës

  • December 13, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 84 Views

Ekipi i Kukësit është nisur drejt qyteti të Kukësit, paraditen e sotme. Stafi teknik dhe futbollistët i janë drejtuar qyteti verilindor nga ku do të presin edhe ndeshjen e së mërkurës me Korabin.

Skuadra do të zhvillojë edhe një seancë pasdite në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, të Kukësit duke i dhënë fund përgatitjeve për takimin e rëndësishëm të së mërkurës.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.