cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi mbyll përgatitjet para ndeshjes me Korabin

  • December 13, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 89 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka mbyllur përgatitjet para ndeshjes me Korabin. Seanca e fundit stërvitore është zhvilluar në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Trajneri Ernest Gjoka ka pasur grupin e plotë dhe ka dhënë edhe detyrat e fundit para ndeshjes.

Takimi ndaj Korabit do të zhvillohet nesër në orën 14:00, në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Atmosfera në skuadër është e mirë dhe të gjithë besojnë për një rezultat pozitiv në mënyrë që të vazhdojnë edhe kryesimin në kyre të Superligës.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.