cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra nis stërvitjen nga palestra

  • December 12, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Ekipi i F.K. Kukësit pas pushimit të së dielës ka nisur përgatitjet nga palestra. Skuadra e drejtuar nga stafi teknik ka filluar me një seancë force, paraditën e sotme. Ekipi ka qenë i plotë dhe të gjithë futbollistët kanë qenë të gatshëm, përjashtim bën Hasani që po vazhdon me program individual pas dëmtimit në ndeshjen ndaj Flamurtarit.

Kjo është vetëm seanca e parë për ditën e  sotme, pasi skuadra do të dalë edhe në fushën e kompleksit sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Ekipi i drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka do të fillojë stërvitjen në orën 16:00.

\"matija3\" \"matija2\" \"matija1\" \"matija\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.