cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përmbyllen përgatitjet në Tiranë, nesër drejt Kukësit

  • December 12, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 88 Views

Ekipi i F.K. Kukësi  kankryer dy seanca përgatitore ditën e sotme. Seanca e parë ka vijuar paradite në palestër, ndërsa në orën 16:00, kuksianët janë zhvendosur në kompleksin “Internacional”, për t’i dhënë fund përgatitjeve në kryeqytet.

Ditën e nesërme, ekipi do të udhëtojë drejt Kukësit, për të zhvilluar seancën e fundit stërvitore, para ndeshjes me Korabin, në program, të mërkurën, ora 14:00, në stadiumi \”Zeqir Ymeri\”.

Grupi është i plotë dhe mungesa e vetme ka qenë Edon Hasani, i cili do të mungojë për shkak dëmtimi.

\"lena\" \"lena1\" \"lena2\" \"lena3\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.