cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra realizon përgatitjet e pasdites

  • December 3, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 81 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka zhvilluar seancën e pasdites në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik ka marrë përgatitjet e duhur fizike dhe ka zhvilluar të plotë programin e mirë përcaktuar nga trajneri Ernest Gjoka.

Gjendja e futbollistëve është shumë optimale dhe atmosfera është pozitive. Futbollistët po përgatisin ndeshjen me Partizanin, në program të martën, ora 17:00.

\"kapiteni\" \"kapiteni2\" \"kapiteni3\" \"kapiteni5\" \"kapiteni6\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.