cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Java e 13-të / F.K. Kukësi – KF Laçi 2-0

  • December 1, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 83 Views

F.K. Kukësi – KF Laçi 2-0

Shënues: Dvornekoviç 28’, Emini 65’
Kukësi: Koliçi, Hallaçi, Shameti (Memini 68′), Alla, Imami, Lena, Musolli, Dvornekoviç (Lushtaku 60′), Karioka, Emini (Greca 80′), Pejiç.
Të gatshëm: Koci, Moreira, Jonuzi, Rangel
Trajner: Ernest Gjoka

Skuadra e F.K. Kukësit ka bërë detyrën në shtëpi ndaj Laçit me rezultatin 2 me 0. Autorët e golave kanë qenë Dvornekoviç 28’, Emini 65’. Këto kanë qenë edhe dy momentet vendimtare. Skuadra ka zhvilluar një lojë të mirë dhe ka humbur edhe shumë raste të tjera. Kapim kreun e renditjes dhe vazhdojmë të qetë.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.