cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra përmbyll stërvitjen në Tiranë, niset për Kukës

  • November 24, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 84 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve në Tiranë. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik ka zhvilluar edhe seancën e fundit në orën 11:00, në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Trajneri Ernest Gjoka ak zhvilluar një program me karakter tekniko-taktik dhe i ka dhënë ngarkesën e duhur fizike futbollistëve të tij.

Lojtarët janë në formën e tyre optimale dhe atmosfera është mjaft pozitive. Ndeshja me Tiranën do të luhet të shtunën, në orën 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

Skuadra pas mbarimit të seancës stërvitore ka nisur edhe grumbullimin, pasi i është drejtuar qytetit verilindor. Ata do të qendrojnë të grumbulluar deri në ditën pas zhvillimit të ndeshjes.

\"tato3\" \"tato\" \"tato1\" \"tato2\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.