cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi B humb edhe ndaj Albpetrolit

  • November 24, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 86 Views

Albpetroli – Kukësi B 1-0

Kukësi B: Hasanbelli, Zylyftari (Sadiku 40\’), Dida, Rama, Muja, Grori (Mema 67\’), Cenaj, Gjuta, Sulmata, Toçilla (Koldashi 53\’). Tr. Edmond Dalipaj.

Skuadra e F.k. Kukësi B ka humbur edhe në ndeshjen ndaj Albpetroli. Skaudra e drejtuar nga trajneri Dalipaj nuk ka arritur të dalë me pikë nga Patoka. Tashmë, ky ekip mban vendin e 9-të me 6 pikë, në 7 javë të luajtura. Një fitore dhe 3 barazime ka arritur  skuadra e Kukësit B.

Ndeshjen e radhës Kukësi B do ta ketë ndaj Vllaznisë B brenda fushe.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.