cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi B nuk shkon më shumë se barazim me Vorën

  • November 20, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 76 Views

Kukësi B – Vora 1-1

Shënues: Bytyçi (11-m) 90\’

Kukësi B: Batusha, Gërmizi (Sadiku ‘), Dida, Xhixha, Rama, Sulmata, Gjuta, Koldashi (Cenaj 55’), Grori (Toçilla 46’), Bytyçi, Mahmutaj. Tr. Edmond Dalipi

Kukësi B nuk ka arritur më shumë se një barazim 1 me 1 me ekipin e Vorës. Ndeshja është zhvilluar ditën e sotme në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Ekipi i trajnerit Edmond Dalipi nuk ka arritur të fitojë dhe ka arritur të barazojë në minutën e 90-të me Bytyçin, pas realizimit të një 11-metërshi.

Vlen të përmendet edhe penalltia e pritur nga portieri Batusha në minutën e 85-të.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.