cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përfundon seanca, skuadra nis grumbullimin

  • November 19, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 73 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka zhvilluar seancën e sotme stërvitore në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. Ekipi ka marrë ngarkesën e plotë dhe ka realizuar me 100 për qind programin e përgatitur nga stafi teknik.

Trajneri Gjoka po mendon për titullarët  e ndeshjes ndaj Teutës dhe duket se do ta ketë të vështirë, pasi të gjithë futbollistët gëzojnë një formë të mirë. Seanca ka pasur një karakter tekniko-taktik.

Menjëherë pas mbarimit të seancës stërvitore, skuadra ka nisur grumbullimin  në Tiranë, ndërsa nesër do të shkojë në Durrës.Grumbullimi  do të mbarojë me përfundimin e takimit me Teutën.

 

\"franci2\" \"franci\" \"franci1\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.