cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vazhdon stërvitjen, nesër do të nisë grumbullimi

  • November 18, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 87 Views

Ekipi i F.K. Kukësit vazhdon stërvitjen para ndeshjes me Teutën. Ekipi ka zhvilluar përgatitjet në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë, paraditën e sotme.

Lojtarët nën drejtimin e trajnerit Ernest Gjoka kanë  zhvilluar seancën me ritëm të plotë dhe kanë marrë ngarkesën e duhur fizike. Trajneri Gjoka po mendon edhe për titullarët ndaj Teutës.

Pashaji ka vazhduar me stërvitje të diferencuar dhe është afër rikuperimit.

Skuadra do të nisë që ditën e nesërme grumbullimin për sfidën ndaj Teutës duke vlerësuar dhe respektuar në maksimum këtë sfidë. Objektivi është i shpallur tashmë dhe është fitorja.

\"pashaji2\" \"pashaji3\" \"pashaji4\" \"pashaji5\" \"pashaji6\" \"pashaji7\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.