cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

F.K. Kukësi vazhdon stërvitjen, Pashaji dhe Guri të diferencuar

  • November 14, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka vijuar përgatitjet paraditen e sotme, rreth orës 11:00, në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Ekipi i drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka ka zhvilluar një seancë me karakter tekniko-taktik. Në seancën stërvitore kanë dalë edhe Pashaji dhe Guri që janë stërvitur me program individual të diferencuar. Të dy futbollistët vazhdojnë fazën e rikuperimit.

 

\"poertieret4\"

\"portieret\" \"portieret3\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.