cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ora 14:00 / F.K. Kukësi B – Partizani B

  • November 7, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 107 Views

Dita e ndeshjes,

Ora 14:00 / F.K. Kukësi B – Partizani B

Skuadra e drejtuar nga trajneri Edmon Dalipi do të luajë ditën e sotme në stadiumin \”Zeqir Ymeri\” kundër ekipit të Partizanit B. Objektivi i vetëm është fitorja për ta mbyllur mbarë javën futbollsitike pas fitores së ekipeve të moashave dhe ekipit të parë.
#ForcaKukësi

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.